07:38

O mnie

Czym się zajmuję?

Jestem dyplomowanym architektem krajobrazu i anglistką. Z pasji m.in. fotografem. Nie ograniczam się do jednej dziedziny, zajmuję się kilkoma rzeczami, które zaspokajają moją potrzebę ekspresji w różny sposób.

Pisanie i fotografia zawsze było dla mnie świetną możliwością podzielenia się pięknem. Projektowanie zielenii zajmuje w moim sercu szczególne miejsce, w które zabieram Was na blogu Pracownia Salvia. (Skąd taka nazwa? Więcej dowiesz się tu).Co chcę osiągnąć?

Aby ogród był dla Ciebie czystą przyjemnością od koncepcji przez projekt wykonawczy aż do samego wykonania. - czyli na każdym etapie. Oferuję kompleksowe projekty z zakresu architektury krajobrazu.


Misja - dlaczego założyłam tą stronę?

Codziennie zalewa nas tona wiadomości. Szumu informacyjnego przybywa i niby mamy teraz więcej możliwości niż kiedykolwiek indziej, ale… jakoś łatwiej jest się w tym zagubić. I mamy swój ogród, a może dopiero go mieć będziemy. Może nie mamy na to warunków, lecz kochamy zieleń. Chłoniemy piękno i styl, przyrodę, przy tym czytamy i oglądamy bardzo wiele na ten temat. Podążając za modą czerpiemy zewsząd.


Co wybrać? Nie ma uniwersalnej i łatwej odpowiedzi na to pytanie.

Dla każdej przestrzeni dobre będzie inne, indywidualne rozwiązanie.


Coraz częściej słyszymy o Slow Life. To już nawet nie jest moda, a głęboka cywilizacyjna potrzeba, aby odpocząć od zgiełku codziennej gonitwy. Nikogo zafascynowanego naturą nie powinno to dziwić, jest najlepszą nauczycielką spokojnego lecz konsekwentnego podejścia do życia. Widzieliście kiedyś, żeby się spieszyła i robiła coś pochopnie? Przykładowo kwiaty kwitną zawsze w określonych warunkach w określonej porze roku.

zieleń = jakość = przyjemność = zdrowie i dobre samopoczucie


Podsumowując, ogród ma być dla nas czystą przyjemnością, a nie kolejnym powodem do frustracji. Podstawmy na jakość i nasze dobre samopoczucie. Czyli na...

Naturę, nasze zielone lekarstwo.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty

Copyright © 2016 Salvia , Blogger